„Pokaż kotku, co masz w środku”

Jedną z głównych ról w filmie zagrał Jacek Borusiński (fot. TVP)

Problemy z miłością, niewiernością i prawdomównością mają bohaterowie nowej, polskiej komedii pt. „Pokaż kotku, co masz w środku”. Film wyreżyserował Sławomir Kryński. Zagrali w nim m.in. Jacek Borusiński, Krzysztof Stelmaszyk, Marian Dziędziel i Grażyna Szapołowska.

Trzy lata temu Kryński zrealizował inną komedię z „kotkiem” w tytule, „To nie tak jak myślisz, kotku”, z Katarzyną Figurą, Janem Fryczem, Jackiem Borusińskim, Tomaszem Kotem, Małgorzatą Buczkowską i Sławomirem Orzechowskim. Część tamtej obsady pojawi się również w komedii „Pokaż kotku, co masz w środku”. Frycz zagra lekarza, Buczkowska – pielęgniarkę, a Orzechowski – leśniczego.

Borusiński wcieli się z kolei w jednego z głównych bohaterów, Andrzeja, który ma problemy z pieniędzmi i – z własnym ojcem. Tata Andrzeja (w tej roli Marian Dziędziel) postanowi nagle ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska). Wkrótce po tym straci oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać pieniądze, porwie podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke). I zakocha się w niej.

Równolegle widzowie będą śledzić perypetie innego mężczyzny, Zygmunta, w którego wcielił się Krzysztof Stelmaszyk. Ten musi zmierzyć się jednocześnie z natrętnym adoratorem (Jacek Braciak) swojej żony i z brzemiennym w skutki romansem nastoletniej córki. Zygmunt będzie szukał pomocy u zaprzyjaźnionego doktora. Lekarz będzie jednak zajęty – flirtem z pielęgniarką.

Pozostali bohaterowie tej historii to m.in.: łasy na pieniądze i niewieście wdzięki leśniczy, seksowna uczennica, dociekliwy ksiądz, przedstawiciel adwokatury (zagrał go Jan Nowicki) i oryginalny szef stacji benzynowej (Andrzej Grabowski). Kryński zrealizował tę komedię na podstawie własnego scenariusza.

Film „Pokaż kotku, co masz w środku” trafi do kin 22 lipca.

źródło:

Zobacz więcej