RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zdrojewski z PO podzielił Polaków... ze względu na rodzaj posiadanej anteny TV

„Były minister kultury i jego analizy elektoratu” (fot. arch.PAP/Darek Delmanowicz, PAP/Maciej Kulczyński)
„Były minister kultury i jego analizy elektoratu” (fot. arch.PAP/Darek Delmanowicz, PAP/Maciej Kulczyński)

Polityk PO Bogdan Zdrojewski dzieli Polaków ze względu na rodzaj posiadanej anteny telewizyjnej. „Tam gdzie anteny nc+ (wyższe piętra) koalicja, partery bez anten: PIS (…). W środku sporo anten Polsatu. Tu interpretacja niezwykle precyzyjna: »będzie różnie«” – napisał minister kultury za rządów PO-PSL. Politycy, dziennikarze i internauci bardzo krytycznie odnieśli się do wpisów Zdrojewskiego. „Jeśli miało być śmiesznie, to wyszło żenująco i pogardliwie” – czytamy.

„Zwykła polska rodzina” kontra „ten bogaty z Warszawy”. KO w nowym spocie dzieli Polaków

Liderzy Koalicji Obywatelskiej od lat zarzucają Prawu i Sprawiedliwości, że „dzieli Polaków”. Jednocześnie w nowym spocie przedstawia „zwykłą...

zobacz więcej

Kampania wyborcza zbliża się do końca, wybory parlamentarne już 13 października. Kandydaci wykorzystują ten okres do intensywnej pracy i wielu podróży po Polsce. Refleksją z jednej z wizyt pochwalił się polityk PO Bogdan Zrojewski.

„Dziś wizyta m.in w gminie Międzybórz. Wcześniej niewielkie osiedle przed Bierutowem. Spotykam sympatyczną rodzinę. Pytam o preferencje wyborcze. Pokazują okazały blok i wskazują na balkony: tam gdzie anteny nc+ (wyższe piętra) koalicja, partery bez anten: PIS” – napisał na Twitterze polityk.

„W środku sporo anten Polsatu. Tu interpretacja niezwykle precyzyjna: »będzie różnie«. Byłem pod wrażeniem. To jak wyjątkowo profesjonalny sondaż socjologiczny” – dodał.

Politycy, dziennikarze i internauci nie zostawili na byłym europośle suchej nitki.

źródło:
Zobacz więcej