Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Noce zimne, a poranki mroźne. Uwaga na mgły!

Na Suwalszczyźnie można spodziewać się przymrozków (fot. arch. PAP/Darek Delmanowicz)

Jak informuje IMGW, na północny wschód kraju napływa chłodniejsze powietrze z północy. W najbliższych dniach ma być pogodnie, z temperaturą do ok. 23 stopni, jednak w nocy na Suwalszczyźnie można spodziewać się przymrozków.

Dzikie harce w oku kamery. Uchwyciła cztery małe wilki [WIDEO]

Cztery bawiące się wilki nagrała kamera na terenie Nadleśnictwa Bytów w województwie pomorskim. – Mają kilka miesięcy. Niełatwo je spotkać, bo...

zobacz więcej

We wtorek duże zachmurzenie, z – miejscami – słabymi opadami deszczu może wystąpić na zachodzie Na pozostałym terenie zachmurzenie jest na ogół małe. Rano na południu, zachodzie i w centrum kraju miejscami opadły mgły ograniczające widzialność do 200 m.

Temperatura maksymalna od 14 st. na Suwalszczyźnie do około 20 st. w centrum i 23 st. miejscami na Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany.

W nocy we wschodniej połowie kraju zachmurzenie będzie umiarkowane, wzrastające do dużego. W pozostałej części kraju zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami opady deszczu.

Temperatura minimalna od 2 st. na północnym wschodzie do około 10 st. w centrum i 13 st. na zachodzie kraju. Na północnym wschodzie lokalnie przygruntowe przymrozki do -1°C. Wiatr słaby.

W środę w przeważającej części kraju zachmurzenie ma być duże, z przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu mogą wystąpić na zachodzie, po południu możliwe burze. Tylko na północnym wschodzie zachmurzenie umiarkowane, ale do końca dnia nie powinno padać.

Temperatura maksymalna od 16 do 20 st., miejscami na północnym wschodzie i nad morzem, 14 st. Wiatr umiarkowany, w czasie burz porywisty.

źródło:
Zobacz więcej