RAPORT:

#FabrykahejtuPO

Udawali drużynę siatkarską. Imigranci wpadli na lotnisku

Mężczyźni liczyli na to, że sportowców nikt nie będzie podejrzewał i uda im się przedostać do Szwajcarii (fot. materiały policyjne)
Mężczyźni liczyli na to, że sportowców nikt nie będzie podejrzewał i uda im się przedostać do Szwajcarii (fot. materiały policyjne)

Na lotnisku w Atenach zatrzymano grupę imigrantów, którzy udawali siatkarzy. Mężczyźni liczyli na to, że sportowców nikt nie będzie podejrzewał i uda im się przedostać do Szwajcarii.

Nielegalni imigranci zatrzymani. Ukryli się w transporcie arbuzów

Siedmiu cudzoziemców ukrywających się w transporcie arbuzów z Grecji zatrzymała Straż Graniczna na Podkarpaciu. O odgłosach dobiegających z naczepy...

zobacz więcej

Grecka policja poinformowała o zatrzymaniu dziesięciu nielegalnych imigrantów, którzy próbowali przedostać się do Szwajcarii. Mężczyźni mieli identyczne stroje sportowe i dwie piłki do siatkówki.

Imigranci próbowali dostać się do Zurychu przy pomocy fałszywych paszportów. Jak podają służby, prawdopodobnie są to Syryjczycy.

Grecja stała się bazą dla imigrantów próbujących dostać się do innych krajów europejskich. Według raportów rządowych liczne greckie wyspy – m.in. Lesbos, Kos i Samos – od wybuchu kryzysu migracyjnego nadal zmagają się z problemem przeludnienia.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej