RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Wyszła do pracy i zaginęła. Policja szuka 42-latki

Kobieta może przebywać na Roztoczu (fot. Lubelska Policja)

Policjanci z Lublina poszukują zaginionej 42-letniej Anety Boreczek. Kobieta w miniony piątek wyszła z domu do pracy i do tej pory nie wróciła do domu. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że może przebywać na terenie powiatu zamojskiego lub tomaszowskiego.

Bloger zaginął w lesie. Kręcił film o tym, jak nie zginąć w lesie

Rosyjski wideobloger zagubił się w tajdze na północy kraju podczas nagrywania surwiwalowego materiału na vloga. 16-latek nie mógł wydostać się z...

zobacz więcej

Z ustaleń policjantów wynika, że 42-letnia mieszkanka Lublina w miniony piątek w południe wyszła z domu do pracy, ale do niej nie dotarła. Tego dnia nie powróciła też do domu.

Aneta Boreczek jest szczupłej budowa ciała, ma jasne blond włosy średniej długości. W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w kremową kurtkę do pasa, jasne dżinsy i różowe sportowe buty.

42-latka wyjechała z domu samochodem marki Toyota Corolla typu kombi koloru białego o numerze rejestracyjnym LU 6784G.

Jak ustalili policjanci, zaginiona może przebywać na terenie pow. zamojskiego lub tomaszowskiego.

Osoby mające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem III Policji w Lublinie pod nr tel. 81 535 58 00, KMP w Zamościu (84) 677-14-17, KPP w Tomaszowie Lubelskim(84) 664-82-10, lub najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

źródło:
Zobacz więcej