RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Kultowy program powraca. „Czar Par” już dziś w telewizyjnej Dwójce

Już w piątek o godz. 20:40 – po 23 latach przerwy – w TVP2 będzie można obejrzeć premierowy odcinek show „Czar Par”. Program w nowej odsłonie poprowadzą Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan, a w fotelach jurorów zasiądą znane i lubiane małżeństwa: Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem oraz Dorota Chotecka z Radosławem Pazurą. Jurorem specjalnym będzie aktorka Bożena Dykiel, która przed laty również brała udział w programie.

Kultowy program wraca po 23 latach. „Czar Par” już w piątek!

Już w najbliższy piątek, po 23 latach przerwy, w TVP2 odbędzie się premiera show „Czar Par”. Program w nowej, zaskakującej odsłonie poprowadzą...

zobacz więcej

Uczestnicy zmierzą się ze spektakularnymi zadaniami, które sprawdzą ich wiedzę ogólną, znajomość siebie, sprawność fizyczną, które poddadzą próbie ich miłość, współdziałanie i poczucie humoru.

Przez 12 tygodni będziemy śledzić w programie zmagania 14 par. W każdym odcinku program opuści para z najmniejszą liczbą punktów.

W finale spotkają się trzy najlepsze pary, które będą walczyć o nagrodę główną – 300 tys. złotych. Zwycięzców nowej edycji „Czaru Par” wybiorą widzowie w głosowaniu SMS.

źródło:
Zobacz więcej