RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Plakat wyborczy posła Myrchy uszkodził auta

Na szczęście nikt nie ucierpiał (fot. TT/Jakub Ośmiałowski)

Współpracownicy walczącego o reelekcję posła Platformy Obywatelskiej Arkadiusza Myrchy nie popisali się. Plakat reklamujący polityka spadł i uszkodził trzy auta w Toruniu.

Hartwich za Myrchę na liście PO. „Zareagował bardzo dobrze”

Ja odzyskałam swoje trzecie miejsce, obiecane, bardzo się z tego cieszę. Będę kampanię prowadziła w taki sposób, że będę wychodziła do ludzi –...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w niedzielę przy ul. Zygmunta Działowskiego. – Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 11.54. Na miejsce pojechała jedna jednostka straży pożarnej – powiedział portalowi tvp.info oficer prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu mł. kpt. inż. Przemysław Baniecki.

– Słup ogłoszeniowy spadł na auta. Uszkodzenia nie są poważne, to zarysowania lakieru. Nikt nie ucierpiał – dodał Baniecki. Przyznał, że na razie nie wiadomo, co sprawiło, że plakat się przewrócił.

W październikowych wyborach do Sejmu Arkadiusz Myrcha wystartuje z drugiego miejsca na liście Koalicji Europejskiej. Cztery lata temu startując w okręgu toruńskim był jedynką. Otrzymał wówczas 13,4 tys. głosów.

źródło:
Zobacz więcej