RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Kultowy program wraca po 23 latach. „Czar Par” już w piątek!

Już w najbliższy piątek, po 23 latach przerwy, w TVP2 odbędzie się premiera show „Czar Par”. Program w nowej, zaskakującej odsłonie poprowadzą Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan, a na fotelach jurorów zasiądą znane i lubiane małżeństwa: Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem oraz Dorota Chotecka z Radosławem Pazurą. Nie zabraknie także jurora specjalnego.

TVP oczaruje widzów tej jesieni. Zaprezentowano nową ramówkę

„Czar par”, „The Voice of Poland”, „Rolnik szuka żony” i nowe programy kulinarne: „Najgorszy kucharz”, „Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?” i...

zobacz więcej

Od 20 września, przez 12 tygodni, będziemy śledzić w programie zmagania 14 par.

– Te pary są w pewien sposób przekrojem Polski, naszego społeczeństwa. To są ludzie w różnym wieku, różnych profesji, ale wszystkie te pary – odniosłem wrażenie – bardzo się kochają, wiedzą o sobie bardzo dużo, są niezwykle zaangażowane, mają w sobie wielką energię. I, co chyba najważniejsze dla telewizji - są bardzo zdeterminowane, by dobrze się bawić i walczyć – mówi Maciej Kurzajewski.

Show poprowadzą Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan. Zmagania uczestników wybranych na castingach będą oceniać Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oraz Dorota Chotecka i Radosław Pazura.

Uczestnicy będą mierzyć się ze spektakularnymi zadaniami, które sprawdzą ich wiedzę ogólną, znajomość siebie, sprawność fizyczną, które poddadzą próbie ich miłość, współdziałanie i poczucie humoru.

W każdym odcinku program opuści para z najmniejszą liczbą punktów. W finale spotkają się trzy najlepsze pary, które będą walczyć o nagrodę główną - 300 tys. złotych. Zwycięzców nowej edycji „Czaru Par” wybiorą widzowie w głosowaniu SMS–owym.

Atmosfera w studio jest gorąca, a decyzje jurorów bywają zaskakujące. – Bardzo żywiołowo reagują i dobrze się bawią. Czasami musimy ich ograniczać, choćby w tym, jak wyrywają się do tego, żeby samemu sprawdzić się w jakiejś konkurencji – dodaje gospodarz programu.

W każdym odcinku pojawi się również gość specjalny – ekspert w swojej dziedzinie, a zarazem „gorące nazwisko” w show-biznesie. Gościem pierwszego odcinka będzie Bożena Dykiel, która przed laty sprawdzała w programie „Czar Par” zdolności aktorskie jego uczestników.

źródło:
Zobacz więcej