RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Sasin o atakach na kościoły: To jest żniwo polityki PO i lewicy

– To jest żniwo polityki, którą prowadzą nasi konkurenci z PO i lewicy. Z ataków na Kościół, na wiarę, na katolików uczynili sobie hasło wyborcze – powiedział w programie „Gość Wiadomości” wicepremier Jacek Sasin. Tak skomentował informacje o kolejnych atakach na kościół i kapłanów.

Policja szuka sprawcy dewastacji kościoła w Olecku

Policja szuka sprawcy dewastacji, który w miniony weekend namalował sprayem napisy i rysunki na kościele Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w...

zobacz więcej

Policja szuka sprawców ataku na kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Olecku. W nocy ktoś pomalował ogrodzenie i elewację kościoła i drzwi wejściowe. To kolejny w ostatnich dni atak na Kościół.

Jacek Sasin, wicepremier, kandydat PiS do Sejmu, ocenił, że to żniwo polityki, którą prowadzi PO i lewica. – Z ataków na Kościół, na wiarę, na katolików uczynili sobie hasło wyborcze – powiedział Sasin.

Przypominał wykład Donalda Tuska na Uniwersytecie Warszawskim. – I brutalny atak na katolików w wykonaniu gościa Donalda Tuska Leszka Jażdżewskiego i bijących brawa polityków wówczas Koalicji Europejskiej. Ale również warto przypominać przewodniczącego PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza. Niestety to się już przeradza w fizyczną agresję – mówił gość programu.

Dodał, że trzeba temu postawić tamę i zrobi to PiS.źródło:
Zobacz więcej