Odłamki szyby spadły z 25. piętra jednego z warszawskich hoteli

Chodzi o hotel przy ulicy Emilii Plater (fot. Shutterstock/Alizada Studios)

– W jednym z hoteli na 25. piętrze ukruszyła się szyba – poinformował st. kpt. Michał Konopka z biura prasowego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy. Odłamki spadły na ziemię. Ulica Emilii Plater, przy której stoi budynek, została wyłączona z ruchu.

Radni PiS: Do awarii obu kolektorów mogło dojść tego samego dnia

Po pęknięciu głównego kolektora przesyłającego ścieki do oczyszczalni „Czajka”, kolektor awaryjny pękł najprawdopodobniej w tym samym momencie, nie...

zobacz więcej

Jak przekazał st. kpt. Michał Konopka, informację o tym zdarzeniu straż otrzymała o godz. 13. – Na 25. piętrze jednego z hoteli w centrum Warszawy ukruszyła się szyba – poinformował strażak. – Odłamki szyby zleciały na ziemię – dodał.

Konopka powiedział też, że straż zabezpieczyła miejsce zdarzenia. – Uszkodzona szyba zostanie wyjęta przez strażaków – tłumaczył.

– Nie mamy informacji o osobach poszkodowanych – powiedziała portalowi tvp.info podkom. Karolina Kańka z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

– Droga w okolicy ul. Emilii Plater, która była wcześniej zablokowana, jest już przejezdna. Na miejscu pracuje policja – dodała.

źródło:

Zobacz więcej