RAPORT

Kampania 2020

„Po pierwsze – zdrowie”. Darmowe badania i konsultacje przed siedzibą TVP

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji (fot. Twoje Info)

Przed siedzibą główną TVP w Warszawie mieszkańcy stolicy mogą w poniedziałek skorzystać z badań słuchu, badań mammograficznych oraz konsultacji ze specjalistami w dziedzinie kardiologii, periodontologii i dermatologii. Obecni są również specjaliści z Instytutu Żywności i Żywienia.

Szkoła na wojnie z dymkiem. „Należy się zastanowić, czy nie zakazać smakowych e-papierosów”

Główny inspektor sanitarny ostrzega rodziców przed elektronicznymi papierosami, które wchodzą do szkół – pisze w poniedziałek „Dziennik Gazeta...

zobacz więcej

Badania i konsultacje prowadzone są w ramach kolejnej edycji projektu „Po pierwsze - zdrowie”, realizowanego przez Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu w różnych miastach Polski.

Do godz. 15.00 można zbadać słuch i porozmawiać ze specjalistami o profilaktyce, diagnostyce i leczeniu schorzeń, a także o tym jakie objawy powinny zwrócić naszą uwagę. Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego ani wcześniejszej rejestracji, jest bezinwazyjne, bezbolesne i trwa jedyne 10 minut.

W godz. 8.00-13.00 i 14.00-17.00 kobiety w wieku 50–69 lat, mają możliwość wykonania w badania mammograficznego. Badanie mammograficzne nie wymaga skierowania lekarskiego, a jedynie wcześniejszej rejestracji, której można dokonać poprzez zgłoszenie telefoniczne pod nr 58 767 34 44, 58 767 34 55 lub 58 767 34 77.

Przed budynkiem B (skrzyżowanie ul. Woronicza i Samochodowej) zaparkował również krwiobus. Do godz. 14.00 można honorowo oddać krew.

źródło:
Zobacz więcej