„Będziemy walczyć o szklankę wody”. Klaudia Jachira ma wizję [WIDEO]

– Nie może być tak, że za następne 100 lat kolejne pokolenia Polaków obudzą się w kraju jak pustynia, bo PiS do końca zabetonuje ten kraj, sprawi, że będzie totalna susza i będziemy walczyć o szklankę wody. Idę po to, żeby do tego nie dopuścić – mówi Klaudia Jachira w materiale zamieszczonym na YouTube. Kontrowersyjna blogerka kandyduje do Sejmu z list Koalicji Obywatelskiej.

Insynuowała „dostarczanie młodych mężczyzn” Kaczyńskiemu i współpracę z SB, parodiowała modlitwy. Trafiła na listy KO

– Dla PiS istotą funkcjonowania było dostarczanie młodych mężczyzn Jarosławowi Kaczyńskiemu (...) tysiące młodych patriotów mające ochotę nadstawić...

zobacz więcej

Blogerka zamieściła w piątek w sieci swój kolejny materiał filmowy. Tym razem namawia w nim, by oddać na nią głos w nadchodzących wyborach.

– Obiecuję wam, że nawet jako posłanka będę w stanie położyć się obok rzeki, żeby jej nie zabetonowali albo przywiązać się do drzewa, właśnie po to, żeby walczyć o każde stare drzewo – mówi Jachira.

Jak twierdzi, „nie może być tak, że za następne 100 lat kolejne pokolenia Polaków obudzą się w kraju jak pustynia, bo PiS do końca zabetonuje ten kraj, sprawi, że będzie totalna susza i będziemy walczyć o szklankę wody”.

Idę po to, żeby do tego nie dopuścić – dodaje.

Blogerka odnosi się również do pomysłu podniesienia płacy minimalnej, co zapowiedział w ostatnich dniach Jarosław Kaczyński.

– Jeśli PiS wprowadzi to, co zamierza, to utrudni prowadzenie działalności przedsiębiorcom, to naprawdę przetrwają tylko te duże, zagraniczne rynki. Naprawdę PiS doprowadzi do tego, że taka Biedronka, ten obcy kapitał, z którym walczycie, sobie poradzi. Oni wysupłają na pensje minimalne na poziomie czterech tysięcy. Ale przeciętny pan Kowalski, który zatrudnia trzech-czterech pracowników, nie ma szansy. Musimy zadbać o przedsiębiorców, inaczej nie będzie w ogóle Polski i znikniemy z tego kraju – mówi Jachira.

Jachira stała się znana dzięki filmikom, w których w specyficzny sposób krytykowała Zjednoczoną Prawicę. W jednym z takich materiałów oświadczyła, że „istotą funkcjonowania” Prawa i Sprawiedliwości „było dostarczanie młodych mężczyzn Jarosławowi Kaczyńskiemu”. W innym filmie parodiowała chrześcijańską modlitwę, posługując się m.in. przekręconymi fragmentami wyznania wiary. Stwierdziła też m.in., że „polski naród zabił więcej Żydów niż Niemców”.

teraz odtwarzane
Blogerka zamieściła w sieci swój kolejny materiał filmowy

źródło:
Zobacz więcej