RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Trudny koniec wakacji. Kierowała autobusem trzymając za rękę zapłakanego przedszkolaka

Isabel Lane zaprzyjaźniła się z 4-letnim Axelem (fot. FB/Isabel Lane/TT)

Uczniowie różnie reagują na początek roku szkolnego. Pewien młody Amerykanin był wręcz załamany faktem, że musi iść do przedszkola. Zapłakanego chłopca pocieszała kobieta kierująca autobusem szkolnym. Zdjęcie podbiło serca internautów.

Auto wjechało w grupę przedszkolaków. Są zabici i ranni

Samochód wjechał w środę w Japonii w grupę dzieci w wieku przedszkolnym, które z opiekunami wracały z wycieczki. Dwoje dzieci zginęło, a...

zobacz więcej

Media informują, że fotografię wykonano 5 września w Auguście w stanie Wisconsin. Widać na nim zapłakanego 4-letniego Axela, który trzyma za rękę kierującą autobusem szkolnym Isabel „Izzy” Lane. Zdjęcie zrobiła matka chłopca i opublikowała na Facebooku.

– Zabrałam Axla z przystanku, zaczął się do mnie przysuwać i płakać. Mówiłam mu, że by się wziął w garść i nie przejmował, bo czeka go dużo zabawy – opowiadała Lane w rozmowie z telewizją FOX. – Następnego dnia był już uśmiechnięty i rozmawialiśmy przez całą drogę – dodała.

– Jak widzisz kogoś cierpiącego, czasem wystarczy, że podasz mu rękę i pokażesz, że jesteś przy nim – przyznała Lane, która otrzymała wiele ciepłych słów od internautów.


źródło:
Zobacz więcej