RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Kierowca wypadł z samochodu przez bagażnik [WIDEO]

W wyniku manewru mężczyzna wpadł w poślizg i wylądował w pobliskim rowie (fot. Screen Facebook)
W wyniku manewru mężczyzna wpadł w poślizg i wylądował w pobliskim rowie (fot. Screen Facebook)

Kierowca peugeota stracił panowanie nad samochodem i wpadł do rowu z tak wielką siłą, że wypadł z auta przez bagażnik. 25-letni mężczyzna przeżył, ale jego stan jest bardzo ciężki. Do wypadku doszło między Smardzowem a Jerzmanową pod Głogowem w woj. dolnośląskim.

Pijany motocyklista spowodował wypadek przy zmianie pasa ruchu

Trzy pojazdy, w tym motocykl z pijanym kierowcą, zderzyły się w Warszawie na skrzyżowaniu Wału Miedzeszyńskiego i ul. Fieldorfa. O zdarzeniu...

zobacz więcej

Do groźnego wypadku doszło w sobotę wieczorem.Kierowca peugeota, poruszając się po łuku drogi w padającym deszczu, zdecydował się wyprzedzić jadący przed nim samochód.

– W wyniku manewru wpadł w poślizg i wylądował w pobliskim rowie – powiedział Łukasz Szuwikowski z policji w Głogowie.

Gdy dachujący samochód koziołkował, jego kierowca wypadł przez klapę bagażnika.

Mężczyzna przeleciał nad drogą, uderzył w stojący tam znak i spadł do rowu. Zdarzenie zarejestrował na swojej kamerze świadek wypadku, który jechał z tyłu.

25-latek przeżył, ma połamane ręce i nogi. Został przewieziony do szpitala z krwotokiem wewnętrznym. Według lekarza, który go operował, miał wiele szczęścia, że przeżył wypadek.

– Przed nami daleka droga, uszkodzenia są olbrzymie. Sytuacja była podbramkowa, ranny po prostu nam umierał – powiedział lekarz głogowskiego Szpitala Powiatowego.

źródło:
Zobacz więcej