Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Potrącił na pasach nastolatkę. Wcześniej stracił prawo jazdy

Ofiara wypadku jest w ciężkim stanie (fot. lubuska.policja.gov.pl)

Gorzowscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia rano 16-latki przez auto dostawcze na przejściu dla pieszych. Dziewczyna z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Sprawca wypadku nie miał uprawnień do kierowania pojazdem.

Śmiertelny wypadek na torach. Utrudnienia w kursowaniu pociągów

Dwie osoby weszły wprost pod pociąg jadący z Gdyni do Krakowa w miejscowości Czyżew-Ruś-Kolonia na Podlasiu na trasie kolejowej do Małkini. Obie...

zobacz więcej

Do wypadku doszło przed godz. 8.00 na ul. Wyszyńskiego. Z ustaleń policji wynika, że kierowca dostawczego volkswagena prawdopodobnie nie zauważył nastolatki znajdującej się na przejściu dla pieszych. Pojazd uderzył w dziewczynę.

– 16-latka straciła przytomność i odniosła poważne obrażenia. Pogotowie zabrało ją do szpitala. Policjanci nie mieli zastrzeżeń do stanu trzeźwości mężczyzny – powiedział podkom. Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji. Jak dodał, 64-latek nie miał uprawnień do kierowania pojazdem, bo wcześniej stracił je za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Jaroszewicz zapowiedział, że w sprawie porannego wypadku będzie toczone postępowanie. Zaapelował o zachowanie ostrożności przez kierujących i pieszych. – Zbliża się jesień i warunki do jazdy mogą być coraz trudniejsze – przypomniał.

źródło:

Zobacz więcej