Jarosław Kaczyński przejdzie dwie operacje

PiS nie chciał poddać się operacji również przed wyborami ze względu na kampanię (fot.PAP/Roman Zawistowski)

Jarosław Kaczyński tuż po wyborach przejdzie operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Ale to nie wszystko, bo – jak powiedział „Super Expressowi” prezes PiS – będzie jeszcze konieczna jedna, podobna operacja w drugiej nodze.

Poseł PO o programie PiS: Wieje horrorem. PiS: Wszystko dokładnie policzyliśmy

Posłowie PO krytyczni wobec obietnic wyborczych Prawa i Sprawiedliwości, przede wszystkim podwyższenia płacy minimalnej do 4 tys. zł w 2023 r. i...

zobacz więcej

– Muszę niestety to przeprowadzić – powiedział we wtorkowym wywiadzie dla „Super Expressu” Jarosław Kaczyński.

– Ponad dwie godziny dziennie rehabilitacji, a do tego kuracja antybiotykowa. Tak w ostatnich miesiącach 2018 r. wyglądało życie prezesa PiS, który walczył z infekcją bakteryjną – pisze dziennik.

– A ta przytrafiła mu się po tym, jak rozbolało go kolano i na przełomie kwietnia i maja ubiegłego roku trafił do jednego ze szpitali. Przez jakiś czas poruszał się o kulach. Ale operacji wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego nie przeszedł ze względu na kampanię i eurowybory – czytamy.

Gazeta podaje, że prezes PiS nie chciał się poddać zabiegowi również przed jesiennymi wyborami ze względu na kampanię. Dlatego najlepszy – jak powiedział Kaczyński w wywiadzie – będzie czas po jesiennych wyborach.

źródło:
Zobacz więcej