Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Bili, kopali, rzucili na ziemię. Grupa dzieci zaatakowała 9-latka [WIDEO]

Po zabezpieczeniu nagrania funkcjonariuszom udało się ustalić wszystkich młodocianych, którzy brali udział w bójce (fot. TT/Michał Sagrol‏)

Grupa nieletnich otoczyła, a następnie zaatakowała chłopca – popychali go, uderzali, kopali, a następnie powalili na ziemię. Wszystko zostało nagrane telefonem komórkowym. Zawiadomienie o znęcaniu się nad 9-latkiem Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach otrzymała w czwartek od matki dziecka, która prawdopodobnie zobaczyła nagranie w mediach społecznościowych – powiedziała w rozmowie z portalem tvp.info oficer prasowa chojnickiej policji sierż. sztab. Justyna Przytarska.

Po zabezpieczeniu nagrania funkcjonariuszom udało się ustalić wszystkich młodocianych, którzy brali udział w bójce w miejscowości Klawkowo, w gminie Chojnice.

– Była to grupa dzieci w wieku od 10 do 13 lat. Dzisiaj trwały przesłuchania nieletnich sprawców – przekazała w piątek Przytarska. Jak dodała oficer prasowa KPP w Chojnicach, materiał dowodowy zostanie przekazany do sądu rodzinnego, który został powiadomiony o sprawie.

– Katalog kar dla nieletnich sprawców jest szeroki, łącznie z umieszczeniem w zakładzie poprawczym – zaznaczyła Przytarska.

źródło:
Zobacz więcej