RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Kandydatka Koalicji Obywatelskiej do Senatu: Elektorat PiS ma ordynarne ryje

Maria Nurowska (fot. arch.PAP/Jakub Kamiński)

„Odbyłam dziś bitwę z trollami, przy okazji blokad miałam możliwość zobaczyć te twarze, a właściwie mordy. Oni mają ordynarne ryje i to wszystko elektorat PiS. A ich baby! Nie lepsze!” – napisała na Facebooku Maria Nurowska, powieściopisarka i nowelistka, która jest kandydatem Koalicji Obywatelskiej do Senatu.

Pisała o rozlewie krwi po wyborach, politykowi PiS życzyła choroby. Teraz startuje z list KO

Powieściopisarka i nowelistka Maria Nurowska wystartuje do senatu z list Koalicji Obywatelskiej. O mandat będzie się ubiegała w Nowym Targu....

zobacz więcej

Nurowska znalazła się na liście KO do Senatu w Nowym Targu. Kobieta znana jest ze swoich skandalicznych wypowiedzi, w których poniża i obraża wyborców PiS, a także polityków tej partii.

We wtorek Nurowska napisała na Facebooku: „Dlaczego ci z PiSu są tacy brzydcy na zewnątrz i od wewnątrz? Faceci jacyś wymięci, kobiety źle ubrane...A prezes!!! Zęby bolą...”. W innym wpisie stwierdziła, że elektorat partii rządzącej ma „ordynarne ryje”. Po krótkim czasie jednak usunęła wpis.

W innym miejscu napisała, że zwolennicy PiS „nabywają charakterystycznej cechy, która odbija się na ich twarzach... po prostu brzydną, jako ludzie!”.

źródło:
Zobacz więcej