RAPORT:

#FabrykahejtuPO

Zatrzymano domniemanego zabójcę na fermie drobiu pod Kaliszem

Szczegóły zdarzenia ustali prokuratura (fot. kalisz.policja.gov.pl)
Szczegóły zdarzenia ustali prokuratura (fot. kalisz.policja.gov.pl)

– Policjanci z Wydziału Kryminalnego w poniedziałek o godz. 17.30 zatrzymali na terenie Kalisza domniemanego sprawcę zabójstwa 34-letniego mężczyzny w Zadowicach koło Kalisza – powiedział portalowi tvp.info podkom. Maciej Święcichowski z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Mężczyzna miał śmiertelnie postrzelić właściciela fermy drobiu, na której pracował. Poszukiwania trwały od przedpołudnia.

Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo zaginionej 38-latki

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Śląskiej Komendy Wojewódzkiej wytropili i zatrzymali w Kołobrzegu 54-letniego mężczyznę, podejrzanego o...

zobacz więcej

– Zatrzymanie przebiegło w sposób spokojny. Nikomu nic się nie stało. Teraz mężczyzna przebywa w policyjnym areszcie. W ciągu 48 godzin trafi do prokuratury. Policjanci są wdzięczni mieszkańcom za bieżące informowanie służb w tej sprawie. Dzięki temu udało się nam sprawniej go znaleźć – powiedział podkom. Święcichowski.

Według wstępnych ustaleń do tragedii doszło w poniedziałek po godz. 9.00 na terenie fermy drobiu w Zadowicach koło Kalisza.

Sezonowy pracownik postrzelił 34-letniego właściciela fermy w głowę, następnie porzucił pistolet i uciekł w pobliskie pole kukurydzy.

Szczegóły zdarzenia ustali prokuratura.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej