Wybory 2020

PKW: Andrzej Duda: 43,50, Rafał Trzaskowski: 30,46

Tańce posłanki PO na 1 września. Internauci oburzeni [WIDEO]

Nagranie z zabawy trafiło do sieci (fot. tt/@Rybitzky)

Posłanka Platformy Obywatelskiej Joanna Kluzik-Rostkowska, „jedynka” na liście Koalicji Obywatelskiej z okręgu radomskiego, wzięła w niedzielę udział w Święcie Chleba w Muzeum Wsi Radomskiej. W trakcie imprezy posłanka tańczyła w rytm skocznej muzyki – nagranie z zabawy trafiło do sieci. Oburzenia zachowaniem polityk Platformy nie kryli internauci.

Szef ECS do Sadiqa Khana: Obawiam się, że to my jesteśmy egzotyczni z waszej perspektywy londyńskiej

– Obawiam się, że to my jesteśmy egzotyczni z waszej perspektywy londyńskiej – powiedział szef Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku (ECS)...

zobacz więcej

W niedzielę 1 września w całym kraju odbywały się uroczystości związane z 80. rocznicą wybuchu II wojny światowej. W Warszawie na placu marszałka Józefa Piłsudskiego odbyły się centralne uroczystości – wzięło w nich udział kilkadziesiąt delegacji zagranicznych z całego świata, w tym wiceprezydent USA Mike Pence oraz prezydent Niemiec Frank-Walter Steinmeier.

Tego dnia odbywało się również Święto Chleba w Muzeum Wsi Radomskiej, w którym udział wzięła posłanka Platformy Joanna Kluzik-Rostkowska. Podczas święta odbyły się też tańce, do których dołączyła polityk. Nagranie zabawy zamieścił na Twitterze poseł PO Leszek Ruszczyk, który podziękował koleżance za taniec.

Zamieszczone nagranie wywołało oburzenie internautów. Ich zdaniem tańce posłanki w dniu 80. rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej były niestosowne.

źródło:
Zobacz więcej