Tekst Onetu o Trumpie opatrzony zdjęciem z pola golfowego... sprzed 6 lat

Prezydent USA Donald Trump (fot. PAP/EPA/SHAWN THEW)

„Donald Trump miał przylecieć do Polski. Dzień rozpoczął od wizyty na polu golfowym” – artykuł o takim tytule pojawił się na portalu Onet.pl. Materiał został opatrzony zdjęciem z pola golfowego sprzed 6 lat.

Onet pisze tekst o stadninie w ramach kampanii #wybieramyPrawdę. W środku manipulacja

„Dyrektor stadniny zgwałcił praktykantkę? Kolejni prokuratorzy proszą o wyłączenie ze śledztwa” – donoszą dziennikarze: Onetu Dawid Serafin i...

zobacz więcej

W niedzielę z wizytą do Warszawy przybył wiceprezydent USA Mike Pence wraz z małżonką, który weźmie udział w uroczystościach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej na Placu Piłsudskiego w Warszawie. Początkowo do Polski miał przybyć prezydent USA Donald Trump, jednak w czwartek przełożył wizytę w związku z nadciągającym nad Florydę huraganem Dorian.

W sobotę na portalu onet.pl ukazał się artykuł „Donald Trump miał przylecieć do Polski. Dzień rozpoczął od wizyty na polu golfowym”. Jak czytamy, „dzisiejszy dzień amerykański prezydent rozpoczął jednak od wizyty na własnym polu golfowym w Sterling w stanie Wirginia. Na miejsce udał się za pośrednictwem śmigłowca Marine One ok. godziny 16 czasu polskiego. Fakt ten potwierdziła służba prasowa Białego Domu nie komentując, jak prezydent spędza tam czas”.

źródło:
Zobacz więcej