RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Wiedźmin” pomógł mu pokonać chorobę. Fan złożył podziękowania

„Dziękuję Polsce za Wiedźmina” (fot. portal tvp.info)

„Wiedźmin” to nie tylko jedna z gier fabularnych, jakie kiedykolwiek stworzono. Najwyraźniej pomaga również niektórym graczom w trudnych chwilach. Jak twierdzi jeden z nich, „Wiedźmin 3” pomógł mu pokonać raka. Mężczyzna w ramach podziękowania postanowił zawiesić znak przed polską ambasadą w Waszyngtonie.

Netflix pokazał nowego „Wiedźmina”. Do obsady serialu dołączył polski aktor

Na Węgrzech ruszyły prace nad „Wiedźminem”. Netflix opublikował pierwsze zdjęcia Henry'ego Cavilla w roli Geralta z Rivii. Pojawiły się również...

zobacz więcej

„Niedawno zachorowałem na raka, a Wiedźmin 3 był ogromną pomocą w chemii itp.” – pisze użytkownik o nicku NotAfraidofAlQaeda. „Mieszkam kilka przecznic od ambasady, więc postanowiłem okazać trochę miłości” – wyjaśnia.

Po odkryciu znaku z napisem „Dziękuję Polsce za Wiedźmina” ambasada Polski w Waszyngtonie zdecydowała się opublikować tweeta. „Przemiła niespodzianka przed naszą ambasadą. Cieszę się, że też lubisz Wiedźmina z Polski!” – napisano.

Seria „Wiedźmin” to od lat wizytówka Polski na świecie. Gra opiera się na bestsellerowej serii powieści Andrzeja Sapkowskiego.

źródło:
Zobacz więcej