RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Wpadł diler narkotyków. Miał tabletki ekstazy w kształcie głowy prezydenta

Media przypominają, że tabletki w kształcie głowy Trumpa co jakiś czas są przechwytywane przez policję (fot. Pinellas County Sheriff's Office)

Zarzuty posiadania nielegalnych substancji usłyszał mieszkaniec amerykańskiego stanu Floryda, w którego domu znaleziono narkotyki. 23-latek miał m.in. tabletki ekstazy w kształcie głowy prezydenta USA Donalda Trumpa.

Narkotyki w przesyłce kurierskiej. Zatrzymano trzech mężczyzn

Przemyt prawie 23 tys. tabletek ekstazy udaremnili warszawscy policjanci. Wartość kontrabandy to ponad 650 tys. zł. Zatrzymano trzy osoby, w tym...

zobacz więcej

Brendan Dolan-King został zatrzymany w czerwcu po tym, jak policja przeszukała jego mieszkanie i znalazła fentanyl (syntetyczny opioid stworzony jako środek przeciwbólowy i anestezjologiczny; nawet niewielka dawka tego narkotyku jest śmiertelna – przyp. red.) oraz pomarańczowe tabletki w kształcie głowy Trumpa. Badanie wykazało, że to ekstazy.

Mężczyzna został oskarżony w piątek przed sądem w mieście Clearwater.

Media przypominają, że tabletki w kształcie głowy Trumpa co jakiś czas są przechwytywane przez policję. W ubiegłym roku w stanie Indiana patrol drogówki na autostradzie zatrzymał kierowcę, który miał w aucie 45 takich tabletek. Aż 5 tys. tabletek przejęto w 2017 r. w Niemczech.

źródło:
Zobacz więcej