RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Ryba z dwoma pyskami złowiona w USA

Debbie Geddes przyznała, że nie spodziewała się tak dużego zainteresowania fotografiami ryby (fot. Facebook/Knotty Boys Fishing)

Na jeziorze Champlain, leżącym na pograniczu Stanów Zjednoczonych i Kanady, została złowiona ryba z dwoma pyskami. Zdjęciem zwierzęcia w mediach społecznościowych pochwaliła się lokalna grupa wędkarska.

Piranie w zbiorniku na Opolszczyźnie. Kąpią się tam dzieci

Siedem sztuk drapieżnych piranii wyłowili wędkarze z niewielkiego zbiornika koło Choruli – informuje „Nowa Trybuna Opolska”. Te egzotyczne ryby...

zobacz więcej

Debbie Geddes wybrała się wraz z mężem nad jezioro Champlain, leżące na pograniczu USA i Kanady. Para postanowiła zrobić to, co lubi, wsiadła na łódkę i wypłynęła na połów ryb.

W czasie wędkowania kobieta trafiła na nietypową rybę. Amerykanka wyciągnęła z wody rybę z dwoma pyskami.

„Kiedy wciągnęliśmy rybę na łódź, nie mogłam uwierzyć w to, co widziałam. Dwa pyski! A jednak ta ryba wydawała się zdrowa. To niesamowite!” – powiedziała kobieta w rozmowie z foxnews.com.

„Szybko zrobiliśmy kilka zdjęć i wypuściliśmy ją” – przyznała.

Zdjęcie nietypowej ryby zostało zamieszczone w mediach społecznościowych przez lokalną grupę rybacką Knotty Boys Fishing. Debbie Geddes przyznała, że nie spodziewała się tak dużego zainteresowania tymi fotografiami.

źródło:
Zobacz więcej