RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Nadchodzą nowe „Gwiezdne Wojny”. Zobacz zwiastun „Mandaloriana” [WIDEO]

Serial „The Mandalorian” ma być dostępny tylko na platformie streamingowej Disney+ (fot. mat.pras.)

Dawno temu w odległej galaktyce działało wielu łowców nagród. Przygody jednego z nich przedstawi nowy serial Disneya „The Mandalorian” osadzony w uniwersum „Gwiezdnych Wojen”. Przedstawiono właśnie jego zwiastun.

Zwiastun nowych Gwiezdnych Wojen. Disney „ożywił” Carrie Fisher

„Star Wars: The Rise of Skywalker” – to tytuł dziewiątego filmu sagi „Gwiezdnych Wojen”. Wytwórnia Disneya opublikowała właśnie zwiastun. Obraz...

zobacz więcej

Zwiastun nowej produkcji przedstawiono na D23, konferencji Disneya na Florydzie. Akcja serialu ma się odbywać po zniszczeniu Drugiej Gwiazdy Śmierci i śmierci Dartha Vadera, czyli między „Powrotem Jedi”, a „Przebudzeniem Mocy”.

Głównym bohaterem jest samotny łowca nagród, grany przez Pedro Pascala, działający na obrzeżach galaktyki, z dala od formującej się Nowej Republiki. Wśród aktorów znajdą się m.in. Nick Nolte, Giancarlo Esposito, czy Werner Herzog. Za serialem ma stać m.in. Jon Favreau, reżyser m.in. filmów o przygodach Iron Mana.

Są niestety złe wiadomości dla fanów serii. „The Mandalorian” będzie dostępny tylko na nowej platformie streamingowej Disney+, który wystartuje 12 listopada w Stanach Zjednoczonych, Kanadziei Holandii. W krajach Europy Wschodniej serwis będzie dostępny najwcześniej jesienią przyszłego roku.

źródło:
Zobacz więcej