Tragiczny wypadek w Miłkowie. Cztery osoby nie żyją

Cztery osoby zginęły, a jedna została ranna w wypadku na drodze krajowej nr 9 (fot. (fot. Shutterstock/Grzegorz Czapski))

Cztery osoby zginęły, a jedna została ranna w wypadku, do którego doszło w piątek przed północą w Miłkowie (woj. świętokrzyskie), na drodze krajowej nr 9. Samochód osobowy uderzył tam w przepust. Trasa jest zablokowana.

Wypadek w Warszawie. Ciężarna potrącona na pasach

– Do wypadku doszło około godz. 14.00 na skrzyżowaniu ulic Samochodowej i Woronicza w Warszawie. Na pasach z sygnalizacją świetlną potrącona...

zobacz więcej

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy marki volkswagen, jadący od Ostrowca w kierunku Opatowa, z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi. Auto uderzyło w znaki drogowe, wjechało do rowu i uderzyło w przydrożny przepust – poinformowała asp. Ewelina Wrzesień z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św.

Policjantka dodała, że trzy osoby zginęły na miejscu, a czwarta zmarła w szpitalu. Jedna osoba jest ranna.

Przez kilka godzin droga była zablokowana. Policja zorganizowała objazdy. – Już w Opatowie samochody ciężarowe kierowane są ze skrzyżowania ulicy Kościuszki i Kilińskiego w kierunku Łagowa, a samochodowe osobowe drogami lokalnymi w kierunku miejscowości Bogusławice - powiedziała dyżurna GDDKiA w Kielcach Aneta Sygut.

Po godz. 5:00 rano w miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy.


źródło:

Zobacz więcej