Poznała go przez internet, zaprosiła do domu. W nocy ją okradł, ale popełnił błąd

38-latek będzie odpowiadał nie tylko za kradzież (fot. Shutterstock/Andrey_Popov)

Policjanci z Lublina zatrzymali 38-latka, który okradł kobietę, z którą umówił się przez portal społecznościowy. Gdy 30-letnia gospodyni zasnęła, mężczyzna okradł jej mieszkanie. Wynosząc łup zapomniał jednak o swoim telefonie.

Zaatakował kobietę na klatce schodowej. Policja prosi o pomoc

Policja opublikowała portret pamięciowy mężczyzny, który napadł na kobietę na warszawskiej Ochocie. Sprawca miał dopuścić się „innej czynności...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w środę po północy w centrum Lublina. Kobieta zaprosiła do swojego mieszkania mężczyznę, z którym korespondowała przez portal społecznościowy. Kiedy zasnęła, 38-latek zabrał jej gotówkę, laptopa, a także biżuterię. Zdjął nawet śpiącej gospodyni z szyi łańcuszek.

Zapomniał jednak o swoim telefonie, który wcześniej podłączył do ładowania. Kiedy to sobie uświadomił, postanowił wrócić do mieszkania kobiety. Tam czekali już na niego stróże prawa.

Po sprawdzeniu danych mężczyzny okazało się, że jest mieszkańcem gminy Niemce. Policjanci znaleźli przy nim marihuanę. 38-latek odpowie nie tylko za kradzież, ale także za posiadanie środków odurzających.

źródło:
Zobacz więcej