RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Chłopak Rabieja wrzucił nagie zdjęcie z wiceprezydentem pod kołdrą. Internauci zażenowani

Na zdjęciu obaj Panowie leżą w łóżku, roznegliżowani do pasa, obejmując się (fot. Instagram/michalcessanis)

Partner życiowy wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieja Michał Cessanis opublikował na platformie Instagram wspólne zdjęcie obu panów. Nie byłoby żadnego problemu ze zdjęciem, gdyby nie fakt, że jest to zdjęcie „łóżkowe”, na którym obaj wydają się być nago. Internauci komentujący zdjęcie podkreślają, że takie publikacje nie licują ze sprawowaną przez Pawła Rabieja funkcją.

PO jednak za związkami partnerskimi. To element „szóstki Schetyny”

Platforma Obywatelska – Koalicja Obywatelska zapowiada wprowadzenie „legalnych związków partnerskich”. Ma to być element „szóstki Schetyny”, ale...

zobacz więcej

„Lubimy takie poranki” i emotikony z serduszkami stanowią dopełnienie publikacji Michała Cessanisa. Na zdjęciu obaj Panowie leżą w łóżku, roznegliżowani do pasa, obejmując się.

„Panie #Rabiej jest pan urzędnikiem państwowym, trochę powagi...” – to tylko jeden z komentarzy zdjęcia, które wzbudziło spore zażenowanie dużej części internautów, zwłaszcza tych o konserwatywnych poglądach. Komentujący o progresywnych lewicowo-liberalnych poglądach z kolei biorą publikację w obronę.

Większa część komentujących podkreśla, że taka sama publikacja z półnagą kobietą również nie przystawałaby do powagi sprawowanego przez Rabieja urzędu.

„Zdecydowane nie dla planu Rabieja”. Jacek Sasin o związkach partnerskich

Prawo i Sprawiedliwość jest tolerancyjne, nie dopuścimy do tego, żeby ktoś w Polsce był prześladowany ze względu na poglądy, orientację seksualną,...

zobacz więcej

źródło:
Zobacz więcej