Rajd w terenie zabudowanym. Przekroczył dozwoloną prędkość o 151 km/h

26-latek gnał przez wieś z prędkością 201 km/h. Za nim – nieoznakowany radiowóz. Mężczyzna stracił prawo jazdy, dostał maksymalny mandat i 10 punktów karnych. – Policjantom wyjaśnił, że po prostu się spieszył – mówi portalowi tvp.info mł.asp. Piotr Mucha z KPP w Radzyniu Podlaskim.

Kierowca omijał korek pędząc po chodniku. Jest na celowniku policji [WIDEO]

Rajd po chodniku w Środzie Wielkopolskiej podczas popołudniowych godzin szczytu. Niebezpieczny manewr kierowcy audi nagrał świadek. – Kierującemu...

zobacz więcej

Mężczyzna we wtorek po godz. 17 gnał audi A4 drogą wojewódzką nr 813 w woj. lubelskim. Zwrócili na niego uwagę policjanci z radzyńskiej drogówki. W miejscowości Przegaliny Duże w gminie Komarówka Podlaska jechał z prędkością 201 km/h. – A to oznacza, że przekroczył dopuszczalną prędkość aż o 151 km/h – wyjaśnił mł.asp. Piotr Mucha z KPP w Radzyniu Podlaskim.

Za kierownicą siedział 26-latek z Komarówki Podlaskiej. – Funkcjonariuszom wyjaśnił, że się spieszył – mówi nam rzecznik KPP w Radzyniu. Kierowca stracił prawo jazdy na trzy miesiące, na jego „konto” trafiło 10 pkt. karnych i maksymalny za takie wykroczenie mandat, 500 zł.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. I przypomina, że nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych.źródło:
Zobacz więcej