RAPORT

Kampania 2020

Gang handlarzy narkotyków rozbity. Blond szefowa zniknęła. Szuka jej policja

Magdalena Kralka (fot. policja.pl)

Małopolska policja opublikowała list gończy za 30-letnią Magdaleną Kralką. Kobieta jest podejrzewana o udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz handel narkotykami na dużą skalę.

Zaatakował kobietę na klatce schodowej. Policja prosi o pomoc

Policja opublikowała portret pamięciowy mężczyzny, który napadł na kobietę na warszawskiej Ochocie. Sprawca miał dopuścić się „innej czynności...

zobacz więcej

Kobieta ma 1,72 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę ciała i proste, długie włosy blond. Z informacji policji wynika, że ostatnio mieszkała w Krakowie. - Jest podejrzewana o udział i przewodzenie grupie przestępczej, która rozprowadzała narkotyki w Polsce - mówi podinspektor Katarzyna Cisło z małopolskiej komendy wojewódzkiej policji w Krakowie.

Grupa kierowana przez kobietę miała sprowadzać narkotyki z Hiszpanii, a następnie porcjować je i rozprowadzać wśród dilerów w województwach: małopolskim i pomorskim. Policja rozbiła już gang zajmujący się tym procederem, do dziś nie udało się jednak ustalić miejsca pobytu szefowej grupy.

- Za ukrywanie poszukiwanej lub pomaganie jej w ucieczce grozi do pięciu lat pozbawienia wolności - powiedziała podinspektor Katarzyna Cisło.

Wobec Magdaleny Kralki wydano także Europejski Nakaz Aresztowania oraz czerwoną notę Interpolu.

Informacje dotyczące miejsca przebywania kobiety należy zgłaszać na numer 997 lub bezpośrednio do małopolskiej policji, pod numerami 12 61 54 420 lub 12 61 55 510.

źródło:
Zobacz więcej