RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Nowy Bond coraz bliżej. Producent ujawnił szczegóły

Daniel Craig żegna się z rolą agenta 007 (fot. mat.pras.)

„No time to die” – to tytuł 25. filmu o przygodach Jamesa Bonda. Premiera przewidziana jest na kwiecień przyszłego roku. Będzie to piąty i ostatni występ Daniela Craiga w roli agenta 007.

Czarnoskóra kobieta będzie „nowym Bondem”

Nowym Bondem zostanie Lashana Lynch. Czarnoskóra aktorka jest znana m.in. z filmu „Kapitan Marvel”, w którym zagrała pilot Marię Rambeau – wynika z...

zobacz więcej

W filmie reżyserowanym przez Cary’ego Fukunagę zagrają m.in. Ralph Fiennes jako M, Ben Whishaw jako Q, Naomie Harris jako Eve Moneypenny, Rory Kinnear jako Bill Tanner, Lea Seydoux jako Madeleine Swann i Christoph Waltz jako Blofeld.

Wiadomo, że głównym czarnym charakterem będzie Rami Malek, zdobywca Oscara za rolę Freddiego Mercury’ego w filmie „Bohemian Rhapsody”. Na ekranie pojawi się także Lashana Lynch, która – jak twierdzą media – może zostać kolejnym agentem 007.

Przed ekranem wystąpiła także Grace Jones, która w 1985 roku zagrała May Day w filmie „Zabójczy widok” (wówczas Bonda zagrał Roger Moore), ale zrezygnowała, gdy zorientowała się, że jej rola jest niewielka.

Wiadomo również co nieco na temat fabuły „No time to die”. James Bond ma odejść z czynnej służby i wieść spokojne życie emeryta na Jamajce, ale godzi się pomóc swojemu znajomemu z CIA w uratowaniu znanego naukowca. Doprowadza go to do starcia z tajemniczym jegomościem dysponującym groźną technologią.

Brytyjska premiera filmu przewidziana jest na 3 kwietnia przyszłego roku. W USA do kin ma wejść 8 kwietnia.

źródło:
Zobacz więcej