RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Wybił szyby i ukradł telefony, bo... był zakochany

Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności (fot. Shutterstock/Steve Mann)
Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności (fot. Shutterstock/Steve Mann)

Najnowsze

Popularne

Policja zatrzymała 44-latka, który wybił szyby w mieszkaniu kobiety, w której - jak tłumaczył - był zakochany, a także ukradł jej dwa telefony komórkowe. Teraz grozi mu kara do pięciu lat więzienia – poinformowała we wtorek Izabela Sobczyk z łódzkiej policji.

Udawali policjantów, bo chcieli poderwać dziewczynę

Dwóch mężczyzn z Włocławka udawało policjantów. Wylegitymowali grupę osób, a po „interwencji” nakazali rozejście. – Wszystko po to, by pozyskać...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w sobotę 17 sierpnia w Łodzi. Tego dnia do jednego z komisariatów przyszedł mężczyzna, który przyznał się, że wybił szyby w mieszkaniu, mieszczącym się przy ul. Wyszyńskiego, poinformowała policja.

Jak wyjaśnił od dawna jest zakochany we właścicielce tego lokalu, jednak ona odrzuca jego zaloty.

Policjanci pojechali pod wskazany adres. 45-letnia kobieta potwierdziła słowa mężczyzny i dodała, że nie tylko wybił jej szyby w mieszkaniu, ale także ukradł dwa telefony komórkowe. 44-latek tłumaczył, że wziął je przez pomyłkę, bo jeden z nich do złudzenia przypomina jego aparat, który został skradziony kilka dni temu.

Wartość strat, jakie poniosła kobieta w wyniku wybicia szyb w mieszkaniu oraz kradzieży telefonów wynosi 3,6 tys. złotych.

Okazało się, że mężczyzna, wcześniej był już notowany. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej