Pakowała zakupy, znalazła w aucie zwłoki mężczyzny

Właścicielka auta nie znała zmarłego (fot. Wiki 3.0/Sfoskett)

Wstrząsającego odkrycia dokonała mieszkanka miasta Lockport w amerykańskim stanie Nowy Jork. Gdy pakowała zakupy spożywcze do swojego pick-upa, w skrzyni ładunkowej znalazła zwłoki.

Piranie w Warcie. Wędkarze zaskoczeni połowem

To był połów. Pod Śremem (woj. wielkopolskie) dwójka wędkarzy zamiast szczupaka lub suma wyłowiła z Warty piranie – poinformował „Głos...

zobacz więcej

Biuro szeryfa okręgu Niagara poinformowało, że kobieta zrobiła w piątek zakupy w Tops Market w Lockport nieopodal Rochesteru. „Otworzyła klapę, żeby zapakować zakupy i zauważyła zmarłego mężczyznę” – napisano w komunikacie. – Kobieta nie miała pojęcia kim jest zmarły – powiedział szeryf James Voutour.

Służby dotąd nie zidentyfikowały zwłok. Ustalane jest, czy śmierć nastąpiła w wyniku wypadku, przestępstwa czy z przyczyn naturalnych. Zdjęto odciski palców, co również może pomóc w ustaleniu tożsamości zmarłego.

Śledczy przekazali, że ciało należy do mężczyzny, przypuszczalnie Latynosa w wieku około 40-50 lat mierzącego około 173 cm i ważącego 81 kg. W chwili śmierci miał na sobie dżinsy i kolorową koszulę.

źródło:
Zobacz więcej