Zwłoki w mieszkaniu odkryte po 10 dniach. Sąsiedzi nie mogli wytrzymać

To sąsiedzi wyczuli bardzo nieprzyjemny zapach i zawiadomili policję (fot. arch. PAP Marcin Bielecki)

Policjanci ze Sławna w woj. zachodniopomorskim w jednym z mieszkań znaleźli zwłoki 35-letniego mężczyzny. Sprawę zgłosili sąsiedzi, którzy nie mogli dłużej znieść przykrego zapachu. Policja zatrzymała w tej sprawie trzy osoby.

Wzywał pogotowie, bo złamał nogi. Ratownicy po dziewięciu dniach znaleźli ciało

Polemikę we Włoszech na temat sprawności działania służb ratunkowych wywołała śmierć francuskiego turysty, którego ciało znaleziono w wąwozie po...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ul. Dworcowej. Jak informuje Radio Szczecin, to sąsiedzi wyczuli bardzo nieprzyjemny zapach i zawiadomili policję.

– Prawdopodobnie ta osoba zmarła 10 sierpnia. W tej sprawie zatrzymano trzy osoby – powiedziała radiu Mirosława Bańska z Prokuratury Rejonowej w Sławnie. – To dwóch mężczyzn i jedna kobieta. Będą przesłuchani. Niestety są w stanie nietrzeźwym – dodała

Dla dobra śledztwa prokurator nie udziela szczegółowych informacji. Sekcja zwłok wyjaśni, co było dokładną przyczyną śmierci.

Jak nieoficjalnie dowiedziało się Radio Szczecin, do zdarzenia mogło dojść podczas libacji alkoholowej, a mężczyzna mógł zginąć od ciosu zadanego tępym narzędziem.

źródło:
Zobacz więcej