RAPORT

Wojna na Ukrainie

Przewoził ciało żony w bagażniku. Dzieci siedziały na tylnym siedzeniu

Francuska policja zatrzymała mężczyznę przewożącego ciało żony w samochodzie (fot. Getty Images)
Francuska policja zatrzymała mężczyznę przewożącego ciało żony w samochodzie (fot. Getty Images)

Francuska policja dokonała makabrycznego odkrycia w pobliżu jeziora Annecy na wschodzie kraju. Po zatrzymaniu samochodu, żandarmi znaleźli w bagażniku ciało żony kierowcy. Z tyłu pojazdu siedziała też dwójka dzieci – podał portal France Info. Służby wszczęły śledztwo w sprawie śmierci kobiety.

Tragedia na Pomorzu. Wziął nóż i zabił żonę na oczach dzieci

W Gdyni 53-letni ojciec rodziny zamordował nożem swoją żonę. Zbrodnię popełnił na oczach dwójki dzieci. Po wszystkim chciał uciec. Wszedł na dach,...

zobacz więcej

Mężczyzna został aresztowany w niedzielę na terenie regionu Górna Sabaudia, jak poinformowało France Info powołując się na policję. Funkcjonariusze po zatrzymaniu auta, znaleźli w bagażniku zamkniętą walizkę z ciałem kobiety. Natomiast dzieci siedzące z tyłu pojazdu – w wieku 6 i 7 lat – były w dobrym stanie zdrowia.

Policja prowadzi śledztwo w sprawie śmierci kobiety. Jak podają francuskie media powołując się na spis przeprowadzony przez grupę „Féminicides par compagnon ou ex” (Kobietobójstwa dokonane przez partnera lub byłego), może to być 93. przypadek kobietobójstwa we Francji po 1 stycznia 2019.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej