RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Desperacka ucieczka pijanego kierowcy. Z bagażnika wypadło mu koło [WIDEO]

Pijany kierowca nie przestrzegał żadnych reguł (fot. Policja)

Kompletnie pijany mężczyzna z Grudziądza rozpaczliwie próbował uniknąć policyjnej kontroli. Pędził wężykiem, wyprzedzając niebezpiecznie innych kierowców. Policja pokazała nagranie, które może wprawić w osłupienie.

Wysiadł z auta i rzucił się z kijem na innego kierowcę [WIDEO]

Bulwersujący atak na krajowej drodze nr 20. Mężczyzna wysiadł ze swojego auta i rzucił się na innego kierowcę z kijem baseballowym. Szuka go...

zobacz więcej

Uwagę policjantów z walczącej z piratami drogowymi grupy „SPEED” w ubiegłym tygodniu zwrócił opel, który jechał przez Grudziądz (woj. kujawsko-pomorskie) bez włączonych świateł i z nadmierną prędkością. Gdy funkcjonariusze dali kierowcy sygnał do zatrzymania się, ten jeszcze przyspieszył. Policjanci ruszyli w pościg.

Kierowca uciekał drogą wojewódzką nr 534, wykonując niebezpieczne manewry i nie przestrzegając żadnych reguł. Momentami pędził z prędkością ok. 150 km/godz. Policjanci powiadomili centralę, jednak w pobliżu nie było innych patroli, które mogłyby pomóc w zatrzymaniu pirata.

W miejscowości Radzyń Chełmiński, na jednym ze skrzyżowań, otworzył się bagażnik opla i z jego wnętrza wypadło koło zapasowe. Na szczęście był to już koniec jazdy – uciekinier zatrzymał samochód.

42-letni mieszkaniec Grudziądza został zatrzymany. Badanie alkotestem wykazało prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Stracił prawo jazdy oraz usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i niezatrzymania się do kontroli. Może trafić do więzienia nawet na pięć lat.źródło:
Zobacz więcej