Wysiadł z auta i rzucił się z kijem na innego kierowcę [WIDEO]

Do bulwersującego ataku doszło w Stargardzie na drodze krajowej nr 20 (woj. zachodniopomorskie). Mężczyzna wysiadł tam ze swojego auta i rzucił się – prawdopodobnie z kijem bejsbolowym – na innego kierowcę. Jego zachowanie nagrała kamera samochodowa.

Atak kiboli. Chuligani uciekli po jednym strzale ostrzegawczym

W iście zbójecki sposób zaatakowani zostali w czwartek wieczorem kibice KSZO Ostrowiec, wracający z meczu z Podhalem Nowy Targ. Wiozący ich autokar...

zobacz więcej

Wszystko wydarzyło się w środę wieczorem w Stargardzie. Jadący drogą krajową nr 20 volkswagen golf zatrzymał się nagle, blokując ruch. Z pojazdu wyszedł kierowca z narzędziem wyglądającym jak kij bejsbolowy. Podszedł do samochodu, który stał za nim, i zaczął go niszczyć – powybijał szyby i zdewastował karoserię.

Napadniętemu kierowcy udało się uciec. Napastnik wycofał się, wsiadł do swojego auta i uciekł z miejsca zdarzenia.

Z ustaleń „Głosu Szczecińskiego” wynika, że pokrzywdzony skontaktował się z Wojewódzkim Centrum Powiadamiania Ratunkowego i policjanci zorganizowali blokadę na drodze, jednak napastnika nie udało się odnaleźć.

Sprawą zajęła się stargardzka policja. Według nieoficjalnych informacji najprawdopodobniej chodzi o prywatne porachunki między mężczyznami.

źródło:
Zobacz więcej