Samochód na autostradzie wypadł poza trasę. Nie żyje kobieta

Dwie ranne osoby trafiły do szpitala (fot. arch. PAP/Leszek Szymański)

– 28-letnia kobieta zginęła, a dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w sobotę nad ranem na autostradzie A2 w okolicach miejscowości Różyce – poinformował oficer dyżurny policji w Zgierzu.

Tragedia podczas rejsu po Karaibach. Urlopowicz wypadł z wycieczkowca

37-letni Australijczyk zginął podczas wakacyjnego rejsu na Karaibach. Mężczyzna wypadł z wycieczkowca Symphony of the Seas.

zobacz więcej

Do wypadku doszło na 329. kilometrze autostrady A2 w kierunku Warszawy na wysokości miejscowości Różyce w powiecie zgierskim.

Jak przekazał oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu asp. sztab. Jacek Szychowski, samochód osobowy z nieznanych jeszcze przyczyn zjechał z drogi, uderzył w bariery energochłonne, w wyniku czego auto przeskoczyło przez przeszkodę i wypadło poza trasę.

– W wyniku poniesionych obrażeń na miejscu zmarła 28-letnia kobieta. Dwie ranne osoby, kobieta i mężczyzna, trafiły do szpitala w Poddębicach – powiedział asp. sztab. Szychowski.

Na miejscu pracują jeszcze służby, policja ustala okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora. Obecnie nie ma utrudnień w ruchu, ponieważ uczestniczące auto znajduje się poza trasą. Mogą one jednak występować podczas prowadzonych czynności. Zdaniem służb utrudnienia mogą potrwać do trzech godzin.

źródło:

Zobacz więcej