Pomaska obrażała reportera TVP, teraz kreuje się na ofiarę „hejtu”

Posłanka PO Agnieszka Pomaska (fot. arch.PAP/Tomasz Gzell)

Agnieszka Pomaska z Platformy Obywatelskiej, która kilka dni temu obrażała reportera TVP, teraz kreuje się na ofiarę „hejtu”. Posłanka uważa, że „zbieżność czasowa wskazuje na związek” z cytowaniem jej przez telewizje publiczną. Kilka dni temu Pomaska cieszyła się, że materiał został opublikowany i twierdziła wówczas, że „w końcu jakaś dobra robota TVP”.

Fake news polityków PO. Manipulują zdjęciem prezesa PiS i prezydenta RP sprzed roku

Posłowie PO Cezary Tomczyk i Michał Szczerba manipulują na Twitterze zdjęciem sprzed roku. Politycy udostępnili w dniu święta Wojska Polskiego...

zobacz więcej

Agnieszka Pomaska kilka dni temu została zapytana przez reportera TVP o zarzuty ciążące na Sławomirze Neumannie. – TVP Info manipuluje i kłamie, mam nadzieję, że państwo to puszczą – stwierdziła i dodała, że „są bardzo poważne zarzuty do dziennikarzy, którzy w zasadzie nie są dziennikarzami, tylko kłamią i manipulują”.

Wypowiedź posłanki pojawiła się na antenie TVP Info.

„A jednak puścili, w końcu jakaś dobra robota TVP. I będę te zdania powtarzała przy każdej okazji. Telewizja publiczna za grube miliardy, za pieniądze każdego z nas, kłamie i manipuluje. Czas z tym skończyć. Decyzję podejmiecie Wy. 13 października 2019 roku” – napisała potem na Twitterze.

W piątek posłanka oznajmiła w mediach społecznościowych, że „w związku z groźbami karalnymi”, które otrzymała, składa zawiadomienia do prokuratury. „Zbieżność czasowa wskazuje,że ma to związek ze sposobem przedstawiania mnie przez telewizję publiczną w ostatnich dniach” – stwierdziła.

„Posłanka PO pisząc o groźbach karalnych, oskarża mówiąc, że »zbieżność czasowa wskazuje na związek« z cytowaniem jej przez TVP. Tak? Przecież jeszcze niedawno sama cieszyła się i chwaliła: »A jednak puścili, w końcu jakaś dobra robota TVP«” – zauważył szef portalu tvp.info Samuel Pereira.

źródło:
Zobacz więcej