Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Nagły atak Pińskiego. Nowe fragmenty nagrania ze zdarzenia

W sprawie oświadczenie wydał zarówno Piński, jak i Pawelski (fot. YT/Życie Stolicy)

Ujawnione zostały nowe fragmenty nagrania, na którym widać szarpaninę między dziennikarzem Janem Pińskim a Łukaszem Pawelskim.

Dziennikarz gonił mężczyznę. „Groził mi”, tajemnicze nagranie z monitoringu

Do szarpaniny między dziennikarzem Janem Pińskim a Łukaszem Pawelskim, doszło na warszawskich Bielanach. Były pracownik m.in. tygodnika „Wprost”...

zobacz więcej

W sprawie oświadczenie wydał zarówno Piński, jak i Pawelski. Pierwszy z nich twierdzi, że przed Pińskim „udało mu się uwolnić i wskoczyć do pobliskiego sklepu, a następnie schować za ladą”.

„Zostałem bezpardonowo zaatakowany przez człowieka, który mi publicznie zarzuca wiele nieprawdziwych sytuacji czy wypowiedzi. Nęka, a w przeszłości wielokrotnie groził” – twierdzi Pawelski. Oznajmił też, że już wcześniej miał problemy z Pińskim.

Z kolei Piński napisał na Twitterze, że Pawelski zrobił mu zdjęcia, a gdy zapytał go, dlaczego to robi, ten uciekł.

Teraz do sieci trafiło nowe nagranie, które pokazuje całe zdarzenie.Pawelski informował, że w maju złożył zawiadomienie dotyczące gróźb karalnych kierowanych wobec niego przez Pińskiego. – Prokuratura Rejonowa Warszawa–Śródmieście umorzyła postępowanie stwierdzając, że moje subiektywne odczucie nie oznacza, że groźby były obiektywnie realne do spełnienia – tłumaczy Łukasz Pawelski.

źródło:
Zobacz więcej