„Prezentował 13-latce wykonanie innej czynności seksualnej”. Ujawniono rysopis sprawcy

Dziewczynka jechała na rowerze. Mężczyzna zrobił to „w celu swojego zaspokojenia” (fot. KPP w Chojnicach/PAP/Radek Pietruszka)

Funkcjonariusze z Chojnic poszukują mężczyzny, który 26 lipca w miejscowości Drzewicz „prezentował małoletniej 13-latce jadącej rowerem wykonanie czynności seksualnej w celu swojego zaspokojenia”. Policja opublikowała portret pamięciowy sprawcy i prosi o pomoc.

Podbiegł i wykorzystał kobietę w biały dzień. Policja pokazuje nagranie i prosi o pomoc

Do bydgoskiej policji w południe zgłosił się mężczyzna, który wykorzystał seksualnie kobietę. Zdarzenie miało miejsce 8 maja przed godz. 17 przy...

zobacz więcej

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło na wylocie z Drzewicza w kierunku miejscowości Swornegacie ok. godz. 11.

Mężczyzna stał przy ciemnym pojeździe, który służył do przewozu kajaków. Policjanci sporządzili portret pamięciowy sprawcy przestępstwa. Wynika z niego, że napastnik ma ok. 40 lat, ma ok. 180 cm wzrostu i ma średnio dobrze zbudowaną sylwetkę.

Ma śniadą cerę, usta wąskie i charakterystyczną bruzdę w brodzie. Ubrany był w koszulkę koloru granatowego z białym wzorkiem i miał założone okulary przeciwsłoneczne – podaje policja z Chojnic.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, którego wizerunek został utrwalony na portrecie pamięciowym lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach pod numerem telefonu 52-395-61-64, 52-395 62 22. Informację można również przekazać w najbliższej jednostce policji lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

źródło:
Zobacz więcej