„Wy k***a w ogóle nie myślicie”. Wybuch Pawła Kukiza w trakcie wywiadu [WIDEO]

Paweł Kukiz udzielił wywiadu dla niszowego kanału na YouTubie (fot. arch PAP/Krzysztof Świderski)

Lider ruchu Kukiz'15 Paweł Kukiz udzielił wywiadu kanałowi TAKT.TV na YouTubie. W przerwie między częściami wywiadu emocje poniosły polityka, gdy okazało się, że prowadzący rozmowę inaczej widzą sztandarowy punkt jego programu politycznego – JOW-ów. Polityk poprosił prowadzących, żeby nie udostępniali tego fragmentu nagrania.

Kukiz o ewentualnej koalicji: Po tych „negocjacjach” jestem już jedną nogą w Tworkach

Pójdziemy z każdym, kto w tej partyjnej ordynacji najbardziej uprawdopodabnia przekroczenie progu wyborczego i wpisze do programu swojej partii...

zobacz więcej

– Co wyście się tak z tymi JOW-ami uparli, powiedz mi? – pyta w momencie zmiany prowadzących Kukiz. W odpowiedzi słyszy, że to właściwie jedyny temat, w którym redaktorzy się z nim nie zgadzają. – To k***a trwaj w tym temacie teraz cały czas. Przepraszam, macie to wyciąć. Trwaj w tym temacie cały czas, to nas wp******ą, rozumiesz? Trwaj w tym dalej – odparł polityk. Następnie zaczął tłumaczyć, że „ to chłopaki zrozumieli z tego Ruchu Narodowego w końcu, że w życiu się nie dostaną do tego parlamentu, jeżeli będą, wiesz, jeżeli nie pójdą... już nawet przymkną oczy na te JOW-y itd.”.

Jeden z prowadzących następnie chwilowo przerywa tyradę polityka, by spytać, czy nie lepiej nie zmienić stanowiska ws. Jednomandatowych Okręgów Wyborczych. Paweł Kukiz nie daje mu jednak dokończyć pytania i – jak wydaje się – traci panowanie i ochotę na dalszy wywiad.

– Nie, lepiej atakować i k***a mieć cały czas 2 proc. poparcia. Nie puścicie mi tego, OK? Nie chce mi się gadać. Wy k***a w ogóle nie myślicie. Nawet gdybym miał hasło „zielona gruszka dla każdego Polaka” i gdyby to złapało, to trzeba z tym hasłem iść i trzeba je wspierać – mówi lider KUKIZ’15.

Ostatecznie Paweł Kukiz uspokoił się i dokończył wywiad, a rozmówcy, pomimo próśb polityka, wypuścili nieedytowaną całość wywiadu.

źródło:
Zobacz więcej