Marszałek nazwana „pisowskim dnem” na koncie Nitrasa. Kowal chwali jego aktywność

Sławomir Nitras, Paweł Kowal (fot. arch. PAP/Marcin Bielecki/Rafał Guz)

Poseł Platformy Obywatelskiej na Twitterze „podał dalej” wpis jednego z użytkowników, który wystąpienie w Sejmie nowej marszałek Elżbiety Witek określił mianem „pisowskiego dna”. Tego samego dnia inny polityk Koalicji Obywatelskiej – Paweł Kowal poparł aktywność Nitrasa na Twitterze.

Kowal tłumaczy się z przejścia do PO: Czas jest trudny

– Gdyby kiedyś podobna propozycja padła, byłbym zachwycony. Teraz czułem, że to nie jest takie proste, ale zdecydowałem się – mówi Paweł Kowal na...

zobacz więcej

Były polityk Prawa i Sprawiedliwości Paweł Kowal zdecydował, że dołączy do Koalicji Obywatelskiej i przyjął ofertę jej lidera Grzegorza Schetyny; będzie otwierał listę wyborczą KO w okręgu krakowskim.

Kowal w piątek na Twitterze zamieścił wpis, w którym udzielił poparcia na tym medium społecznościowym partyjnemu koledze Sławomirowi Nitrasowi.

#FF to tzw. Follow Friday czyli „piątkowe polecenie”. W ten dzień użytkownicy Twittera tym hashtagiem oznaczają konta, które ich zdaniem warto obserwować.

Kilka godzin później poseł Nitras „podał dalej” wpis jednego z użytkowników Twittera, który w skandaliczny sposób zaatakował nowo wybraną marszałek Sejmu Elżbietę Witek. „Pisowskie dno” – napisał internauta, odnosząc się do przemówienia polityk PiS.

W piątek wieczorem Kowal odniósł się do wpisu Sławomira Cenckiewicza – dyrektora Wojskowego Biura Historycznego – który wypomniał Kowalowi, że ten poparł na Twitterze aktywność Nitrasa. „Zwariowałeś? To niegodne twojego poziomu i kultury” – napisał mu Cenckiewicz.

„Aktywność Nitrasa daje szansę na opamiętanie” – odpowiedział mu Kowal.

źródło:
Zobacz więcej