Utonął, ratując żonę

63-latka nie udało się uratować (fot. Twoje Info/Danuta)

63-letni mężczyzna utonął w Jeziorze Rajgrodzkim koło miejscowości Czarna Wieś (woj. podlaskie). Według wstępnych informacji straży pożarnej ratował żonę, która z łódki wpadła do wody. Okoliczności wypadku będzie wyjaśniała policja. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na platformę Twoje Info.

Groźny wypadek w bazie nurkowej w Jaworznie

Na terenie bazy nurkowej w Jaworznie doszło do groźnego wypadku. Poszkodowaną jest obywatelka Czech. Kobieta prawdopodobnie zbyt szybko wynurzyła...

zobacz więcej

Według wstępnych informacji Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa PSP w Białymstoku, późnym popołudniem małżonkowie pływali po jeziorze łódką. Gdy – w nieustalonych na razie okolicznościach – kobieta wpadła do wody, mąż ruszył jej na ratunek.

Mężczyzna zdołał doholować ją blisko brzegu, do miejsca, gdzie można było już czuć grunt pod nogami. Tam żona straciła męża z oczu.

Wydobyć 63-latka z wody pomogły osoby, które były nad jeziorem. Podjęta przez wezwanych strażaków i pogotowie akcja reanimacyjna okazała się nieskuteczna, lekarz stwierdził zgon.

Szczegółowe okoliczności wypadku będzie wyjaśniała policja.


źródło:
Zobacz więcej