Eksplozja niewybuchu. Są ofiary śmiertelne

To miejsce zostanie sprawdzone pod kątem innych materiałów niebezpiecznych. Dalsze czynności będą prowadzone pod nadzorem prokuratury (fot. Sheetrock)

W miejscowości Czarnowo w woj. mazowieckim doszło do eksplozji niewybuchu. Zginęły dwie osoby. Informacje potwierdziła ostrołęcka policja.

Zwłoki mężczyzny odnalezione w lesie. Zatrzymano dwie osoby

W lesie w miejscowości Bierzwnik (woj. zachodniopomorskie) odnaleziono zakopane zwłoki mężczyzny. – W tej sprawie prowadzone jest śledztwo w...

zobacz więcej

Dwóch mężczyzn, 29-latek i 35-latek przywieźli niewybuch do jednego z pomieszczeń gospodarczych w Czarnowie ok. godz. 13. Ładunek eksplodował w wyniku czego obaj mężczyźni ponieśli śmierć.

Posesja znajduje się wśród pól i łąk, dlatego nie było konieczności ewakuacji mieszkańców tej miejscowości. - Policja zabezpieczyła to miejsce. Wyznaczyliśmy strefę 500 metrów wokół posesji – powiedział asp. Krzysztof Kolator z KPM w Ostrołęce.

O zdarzeniu zostali powiadomieni również pirotechnicy z komendy stołecznej policji oraz wojskowi pirotechnicy. – To miejsce zostanie sprawdzone pod kątem innych niebezpiecznych materiałów. Dalsze czynności będą prowadzone pod nadzorem prokuratury – dodał rzecznik KMP w Ostrołęce.

źródło:
Zobacz więcej