RAPORT

Pogarda

Areszt dla kobiety, która ugodziła nożem 16-letniego syna

Śledczy ze względu na dobro rodziny nie podają szczegółów sprawy (fot. Shutterstock/Kayasit Sonsupap, zdjęcie ilustracyjne)
Śledczy ze względu na dobro rodziny nie podają szczegółów sprawy (fot. Shutterstock/Kayasit Sonsupap, zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze

Popularne

42-letnia mieszkanka Brzeszcz, podejrzana o usiłowanie zabójstwa 16-letniego syna, została przez sąd aresztowana tymczasowo na trzy miesiące – poinformowała rzecznik oświęcimskiej policji Małgorzata Jurecka.

Z terenu klubu Hutnik Warszawa zniknęły sejfy

Z budynku klubowego na terenie stadionu Hutnik Warszawa zniknęły dwie szafy pancerne. – W środku znajdowały się archiwa klubu, które mają wartość...

zobacz więcej

Policjantka powiedziała, że do dramatu doszło we wtorek rano.

– Tuż przed godziną 9. funkcjonariusze zostali powiadomieni o ugodzeniu nożem przez matkę 16-letniego mieszkańca Brzeszcz. Nastolatek został przewieziony do szpitala. Lekarze stwierdzili, że ma ranę kłutą klatki piersiowej. Do szpitala na obserwację została przewieziona także matka – zrelacjonowała Jurecka.

Śledczy ze względu na dobro rodziny nie podają szczegółów sprawy.

Rzecznik dodała, że w czwartek kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa syna. Prokuratura wystąpiła też do oświęcimskiego sądu rejonowego o aresztowanie podejrzanej. –Kobieta trafiła już do aresztu śledczego – powiedziała Małgorzata Jurecka.

Za usiłowanie zabójstwa matce grozi kara do 25 lat więzienia lub nawet dożywocie. Jurecka zapewniła, że rodzina może liczyć na pomoc psychologa oraz ośrodków interwencji kryzysowej.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej