RAPORT

Pogarda

Maryja zamalowana farbą w klipie LGBT z Rabiejem i Biedroniem

W filmie wystąpił między innymi Robert Biedroń z partnerem Krzysztofem Śmiszkiem  (fot. yt/Jakub & Dawid)
W filmie wystąpił między innymi Robert Biedroń z partnerem Krzysztofem Śmiszkiem (fot. yt/Jakub & Dawid)

Najnowsze

Popularne

Gejowscy celebryci Dawid Mycek-Kwieciński i Jakub Kwieciński-Mycek opublikowali teledysk, w którym przedstawiono akt profanacji figury Matki Bożej z Lourdes – figura jest malowana na kolory LGBT. Film skierowany jest również przeciw tradycyjnemu rozumieniu rodziny – jako związku mężczyzny i kobiety. Występują w nim między innymi wiceprezydent Warszawy, Paweł Rabiej oraz europoseł i lider Wiosny, Robert Biedroń.

Rabiej: Zrównywanie osób LGBT z pedofilią będzie ścigane. Radzę ważyć słowa

– Miałbym apel, żeby starannie pan ważył słowa – powiedział wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej do Konrada Berkowicza z partii Wolność podczas...

zobacz więcej

Na teledysku widać mężczyznę, który profanuje figurkę Matki Bożej Niepokalanej z Lourdes, malując barwy ruchu LGBT. W pewnym momencie inna postać symbolicznie drze kartę z definicją małżeństwa jako związku mężczyzny i kobiety.

Dokonany akt „unieważnienia” definicji mają ilustrować występujące postaci. Na nagraniu pojawiają się między innymi wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej oraz lider Wiosny Robert Biedroń – z partnerami.

Pokazano także dwie kobiety z małym dzieckiem, a także mężczyznę w koloratce z kubkiem „Kościół przeciw homofobii”.

W opisie filmu zamieszczono stwierdzenie, że w Polsce znajduje się „ponad 2 mln ludzi LGBTQ+” nie podając ani źródła tej informacji, ani definicji „człowieka LGBTQ+”.

Dawid Mycek-Kwieciński i Jakub Kwieciński-Mycek, którzy opublikowali teledysk, wielokrotnie pojawiali się w lewicowych mediach. Ostatnio przy okazji ogłoszenia przez nich, że nie przyjmują w swoim „hotelu nad morzem gości, którzy są: członkami, bądź sympatykami Prawa i Sprawiedliwości, sędziami dublerami w Trybunale Konstytucyjnym, pracownikami lub słuchaczami Radia Maryja, członkami Ruchu Narodowego lub wyznają poglądy faszystowskie, wiernymi widzami »Wiadomości« Telewizji Polskiej lub TVP Info i identyfikują się z treściami przekazywanymi w tych mediach”.

Panowie określani w lewicowych mediach mianem „małżeństwa” ogłosili swoją decyzję po wydaniu przez Trybunał Konstytucyjny orzeczenia w sprawie łódzkiego drukarza.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej