Podkarpacie: na słupie odnaleziono zwłoki mężczyzny

Odnaleziono zwłoki mężczyzny, według mediów może to być zaginiony student (fot. arch.PAP/Przemysław Piątkowski/zdjęcie ilustracyjne)

W Nienadówce koło Rzeszowa odnaleziono zwłoki mężczyzny, które znajdowały się na słupie energetycznym. Służby ustalają tożsamość denata. Podisp. Katarzyna Cisło z KWP Kraków poinformowała portal tvp.info, że zwłoki należą do poszukiwanego studenta z Krakowa Błażeja L. Ciało rozpoznała rodzina. Mężczyzna miał przy sobie sprzęt wspinaczkowy. Wszystko wskazuje na to, że do śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie.

Ciało odnalezionego dziecka nie było rozczłonkowane. Miało rany kłute w okolicach serca

W poniedziałek odbędzie się sekcja zwłok dziecka znalezionego między Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim – poinformował rzecznik Prokuratury...

zobacz więcej

Zgłoszenie o odnalezieniu zwłok policjanci otrzymali w sobotę około południa.

– Na miejscu pracowała policja i prokurator. Ciało zostało zabezpieczone do dalszych czynności. Potwierdzam, że zwłoki znajdowały się na słupie energetycznym – poinformował w rozmowie z portalem tvp.info Bartosz Wilk z wydziału prasowego policji podkarpackiej.

Zwłoki należą do zaginionego 21-letniego studenta AGH z Krakowa. Mężczyzna chorował na cukrzycę i nie miał przy sobie leków.

źródło:
Zobacz więcej