Agresywny mężczyzna na przejeździe kolejowym w Warszawie. „Miał kwiaty” między pośladkami

Według świadków skakał po samochodach. Policja potwierdza, że otrzymała podobne zgłoszenie (fot. PAP/DPA/A.Jagel)

Na przejeździe kolejowym w warszawskim Rembertowie miało dojść do nietypowej sytuacji. Zupełnie nagi mężczyzna, który między pośladkami miał wetknięte kwiaty, według relacji świadków skakał po samochodach i próbował do nich wejść. Policja potwierdza, że zgłoszenie o podobnym charakterze otrzymała, lecz po przyjeździe funkcjonariuszy na miejsce nie zauważono opisywanego mężczyzny.

Niedźwiedź biegał po podhalańskiej miejscowości [WIDEO]

Niedźwiedzia biegającego w Krempachach (powiat nowotarski) zauważyła w nocy z piątku na sobotę jedna z mieszkanek tej miejscowości – informuje...

zobacz więcej

Sprawę opisuje portal warszawawpigułce.pl. „Coś nieprawdopodobnego. Stoi mąż na przejeździe PKP, jedzie zawieźć syna na potańcówkę. Nagle od strony pasażera, synka, drzwi otwiera golusieńki mężczyzna i chce wsiąść do środka” – relacjonuje jedna z mieszkanek Rembertowa.

„Jest pijany i potyka się, upada a z d*** wystają mu kwiatki. To nie żarty!!Kwiatki! Facet jest agresywny, mąż zablokował drzwi by ten się nie dostał, świr wali pięścią w okno, rzuca się na maskę, mąż wsteczny i do przodu. Przewiózł wariata po betonie. Przejazd otworzyli i udało się odjechać. Synek w szoku, cały dygocze. Ostrzeżenie, blokujcie drzwi w samochodach!!” – opisuje kobieta.

Zdarzenie podobnie opisuje inny mężczyzna. „Przed chwilą kolega dzwonił roztrzęsiony, że na przejeździe w Rembertowie chciał wsiąść do jego samochodu nagi mężczyzna. Kolega wypchnął go a ten skoczył mu na maskę. Przewiózł go tak spory kawałek. Potem golas spadł i pobiegł dalej. Z tyłka sterczały mu jakieś kwiaty” – opisuje.

W rozmowie z portalem tvp.info nadkom. Joanna Węgrzyniak, oficer prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII wskazuje, że policja otrzymała zgłoszenie o podobnej sytuacji. – Gdy policjanci dojechali na miejsce, nie potwierdzili obecności takiego mężczyzny. Czynności zakończono – mówi Węgrzyniak

źródło:
Zobacz więcej