RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Arłukowicz i Lubnauer na Podkarpaciu. „Panie kochany, osiem lat tworzyliście dobrobyt” [WIDEO]

Były minister zdrowia, obecnie europoseł Platformy Obywatelskiej Bartosz Arłukowicz wraz z liderką Nowoczesnej Katarzyną Lubnauer odwiedzili Podkarpacie. Między politykami a mieszkańcami Stalowej Woli doszło do nerwowej wymiany zdań. – Co dobrego szykujecie dla nas? Ale wy sobie jakieś jaja robicie? Panie kochany, kurde no, osiem lat żeście nam tworzyli dobrobyt – powiedział do Arłukowicza jeden z mężczyzn.

PO rozpoczęła kampanię wyborczą. Nie obyło się bez wpadek

Kilka dni temu Platforma Obywatelska rozpoczęła kampanię przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi. Posłowie opozycji wyszli do ludzi i w...

zobacz więcej

Kolejny dzień prekampanii wyborczej. Liderzy Koalicji Obywatelskiej – w tym przypadku posłowie Arłukowicz i Lubnauer – odwiedzili Stalową Wolę.

– Puste obietnice, do roboty, partia oszustów – powiedział do Arłukowicza mężczyzna z tłumu.

Politycy podeszli także pod stoiska sprzedawców. Tam rozmawiali o potrzebie reformy służby zdrowia i pomysłach PO na takie zmiany. – Służbę zdrowia. Był pan osiem lat, czegoś pan nie uzdrowił? Proszę powiedzieć, co przez osiem lat zrobiliście? Czego uciekacie? Czego uciekacie? Znalazł się uzdrowiciel. Będę na was głosował, to na pewno służbę zdrowia uzdrowicie – mówił sprzedawca.

– To ja nie zrobiłem to, że teraz takie kolejki są – tłumaczył Bartosz Arłukowicz.

Również liderki Nowoczesnej nie ominęły słowa krytyki. – Pani krzykaczka przyszła. Kłamczuchy i złodzieje – powiedziała jedna z mieszkanek Stalowej Woli.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej